0   0 Likes

Sponti Restauracja&Pub

Sponti Restauracja&Pub

Location

C.H. Alfa, ul. Świętojańska 15, 15-277 Białystok Białystok Poland 15-277

Opening Hours

Contact Info

  • +48-857411447  

Highlights : Breakfast, Coffee, Dinner, Drinks, Lunch

Accepts Credit Cards : Yes

Price Ratings : $$

Parking : Private Lot

General Features : Kids Friendly, Takes Reservations, Take-out, Walk-Ins, Waiter

Meals Served : Breakfast, Lunch, Dinner


About Business

Restauracja "Sponti" powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą, aby każdy posiłek był dla nich nie tylko zaspokojeniem głodu, ale również niezapomnianą przyjemnością. Nasze doświadczenie zdobyte na przestrzeni ostatnich 9 lat, poparte praktyką gastronomiczną właścicieli firmy, sprawiają że nasze produkty i usługi cieszą się coraz większym uznaniem przez naszych Klientów, którzy najbardziej cenią wysoką jakość wyrobów jak i usług. Dlatego też tworzenie potraw jest naszą pasją. Chcemy aby każdy posiłek w "Sponti" stał się zmysłową przyjemnością, która dostarcza, nieskończone możliwości odkrywania nowych smaków, delektowanie się nimi razem z przyjaciółmi.

Ważny jest dla nas nastrój miejsca, w którym jadamy, przyjazne otoczenie i miła atmosfera. Najlepiej, kiedy wokół nas są ludzie, którzy również znajdują w jedzeniu przyjemność. Szmer restauracyjnej sali, muzyka w tle, rozmowy i brzęk sztućców - ta melodia zawsze brzmi pięknie. Tą atmosferą chcemy jak najczęściej dzielić się z Państwem w naszej restauracji. Mamy nadzieję, że czas w niej spędzany nieodmiennie kojarzy się Wam z odpoczynkiem od codziennego pośpiechu oraz chwilami beztroski i radości i chwilą błogiego wytchnienia.

Podajemy dania proste, lecz godne poematu, przyrządzone z najwyższą wirtuozerią i co najważniejsze - z sercem. W naszej karcie przeważają dania kuchni polskiej i europejskiej, ale znajdą tutaj Państwo także potrawy będące fantazjami szefa kuchni. Warto spróbować wyśmienitej golonki pieczonej w piwie, rozpływającego się w ustach łososia w aksamitnym sosie śmietanowo-koperkowym, smakowitych sałatek w wielu odsłonach, oraz przepysznych deserów: szarlotki na ciepło z lodami waniliowymi, 3-Bit oraz deseru lodowego z bitą śmietaną, owocami i sosem czekoladowym. "SPONTI" nie rozczaruje również dzieci i młodzież, dla nich przygotowaliśmy wyśmienitą pizzę.
Nasza restauracja to doskonałe miejsce zarówno na biznesowe spotkanie, jak i kolację z przyjaciółmi, romantyczne rendez-vous albo rodzinny obiad z dziećmi. Chcemy, aby bezpretensjonalny charakter miejsca służył przyjemności biesiadowania.


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.