0   0 Likes

Aurora Bar Lunch

Aurora Bar Lunch

Location

Plac 1000-lecia Głogow Poland 67-200

Opening Hours

Contact Info


Highlights : Breakfast, Coffee, Dinner, Drinks, Lunch

Accepts Credit Cards : No

Price Ratings : $

Parking : Street

General Features : Kids Friendly, Outdoor Seating, Takes Reservations, Take-out, Walk-Ins

Meals Served : Breakfast, Lunch, Dinner


About Business

Fanpage Baru Aurora stworzony zostal z myślą o informowaniu Was o naszych produktach, promocjach ale także po to by być blisko Was. Jesteście naszymi klientami i to od Was zależy jaki profil baru będzie tworzony. Jesteśmy bardzo elastyczni dlatego obchodzi nas każda opinia z osobna. Bardzo pieczołowicie podchodzimy do tego co robimy dlatego wprowadzenie nowych produktów wymaga u nas czasu. Każdy produkt, każde danie zanim pojawi się w menu jako nowość, musi przejść "chrzest bojowy" przez klientów. Jeśli Wam smakuje i utrzymuje swoją sprzedaż, pozostaje z nami na dłużej. Jeśli macie Uwagi Propozycje dajcie nam znać. Jesteśmy dla Was! Dzieki Wam istniejemy i dla Was to robimy - lubimy to robić. Nigdy nie zapominamy, że klient jest najważniejszy, dlatego każdą radę traktujemy osobiście. To pozwala nam się dostosowywać do Waszych potrzeb.
Głogów to małe miasto ale ze wspaniałymi ludźmi. Wielu z Was znamy osobiscie, jeszcze wiecej znamy z widzenia. Uważamy, że 99% naszych klientów to wspaniali ludzie, uśmiechnięci , przyjaźni i bezkonfliktowi. Przez 3 lata prowadzenia baru pod nazwą Aurora udało nam się przyciągnąć wielu zadowolonych klientów. Nie ukrywamy faktu, że ciężko było tworzyć nowy bar na podwalinach dawnego Big Toma. W roku 2010 gdy dworzec PKP był jeszcze niewyremontowany a wokół kreciła się "śmietanka żulerska", klientów było bardzo mało. Nie tworzyliśmy kosztownych kampanii reklamowych, nie robiliśmy gruntownych remontów w lokalu. Postawiliśmy na dobrą kartę jaką jest JAKOŚĆ. To ona decyduje o tym czy osiągamy wyznaczony cel. Naszym celem jest pokazać Wam, że można jeść dobrze, śweżo, i za rozsądną cenę. Obecnie po remoncie Dworca PKP kiedy pojawiła się ochrona obiektu jest bardzo spokojnie i zapanował porządek na większości Placu 1000-lecia.
Nad barem jest kamera monitoringu miejskiego a w samym barze mamy monitoring kamer przemysłowych- to wszystko dla Waszego bezpieczeństwa. Jak wspominaliśmy nie inwestujemy w reklamę typu plakaty, billboardy, media bo uważamy, że wystarczająco miasto jest zaśmiecone tego typu informacjami. Naszą największą i najlepszą reklamą jesteście Wy sami. To dzięki Wam tak wiele osób wie o naszym barze i z tego co jest nam dane słyszeć są to same superlatywy. Cieszymy się z tego! Dziekujemy Wam i postaramy się Was nigdy nie zawieść.


Magda i Krzysiek - właściciele Aurora Bar Lunch


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.