0   0 Likes

Chilli Street Food Bar Bielsko

Chilli Street Food Bar Bielsko

Location

Rynek 26 Bielsko-Biała Poland 43-300

Opening Hours

Contact Info


Highlights : Drinks, Lunch

Accepts Credit Cards : Yes

Price Ratings : $$

Parking : Street

General Features : Outdoor Seating, Takes Reservations

Meals Served : Lunch


About Business

Mając dość wszechobecnej gastronomicznej monotonii stworzyliśmy miejsce, gdzie jakość, oryginalność i smak przemawiają jednym głosem! Sebastian "Szromu" Schrom uczestnik Polskiej edycji Hell's Kitchen zadbał o wyjątkowe i nowoczesne menu w której chilli odgrywa główną rolę. Największą uwagę przykładamy do wysokiej jakości produktów takich jak, mąka którą sprowadzamy z Kolumbii, świeże mięso od lokalnych masarzy, warzywa i owoce najwyższej jakości oraz to coś - czyli receptury oparte na kuchni całego Świata. Specjalnością naszej kuchnią jest własnoręcznie wyrabiane taco - tak jak się to podaje w samym sercu Meksyku. Długo pieczona w niskiej temperaturze Szarpanina, to coś dla lubiących wykwintny smak mięsa wieprzowego, wołowego lub drobiowego, doprawione sekretną recepturą. Cały proces jest długotrwały co dodatkowo dodaje aromatu tej potrawie. Kolejną naszą specjalnością jest łosoś na zimno, którego osobiście sami wędzimy w 14*C przez dwie doby. Oprócz wyjątkowej kuchni stworzyliśmy oryginalny koktajl bar, w którym będziecie mogli spróbować zaskakujących drinków na bazie: popcornu, donata, falernum, ogórka, yuzu i wielu innych egzotycznych owoców. Dla chcących ostro rozpocząć przygodę w Chilii zapraszamy do spróbowania czterech shotów na bazie złotej tequili i mango, każdy z tych shotów dodatkowo jest wzmocniony coraz ostrzejszym sosem. Pozwól by pierwszy z shotów rozpalił cie, a ostatni zaprowadził do piekła. Chilli to miejsce, gdzie zasmakujecie wyjątkowego połączenia kuchni Meksykańskiej, Azjatyckiej oraz specjałów z całego świata dzięki których każde z serwowanych dań ma swoją uliczną historię.
Dla chcących pobudzić swoje kubki smakowe proponujemy różnej ostrości sosy chilli - które nie są dostępne w sprzedaży detalicznej. Specjalnie dla was sprowadzamy je z różnych zakątków świata. Połączenie podawanych przez nas potraw z wyjątkowymi sosami, których ostrość ustalacie sami pozwala zaspokoić wszystkich ostrożerców.


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.