0   0 Likes

Cukiernia "Jagódka"

Cukiernia "Jagódka"

Location

ul Bogoczowiec 15 Jastrzebie Zdroj Poland 44-335

Opening Hours

Contact Info


Price Ratings : $$


About Business

Witamy w czarującym świecie słodyczy!

Witamy w naszym czarującym świecie słodyczy. Już ponad 20 lat Cukiernia „Jagódka” towarzyszy i osładza ważne w życiu chwile, piekąc wyśmienite torty, ciasta, ciasteczka, a także podając wyśmienite lody, desery i aromatyczne kawy. Inspiracją dla tworzenia naszych niepowtarzalnych smaków i receptur są wspomnienia z naszego rodzinnego, przepełnionego zapachem słodkich wypieków domu. Tę jakże ulotną dziś domową atmosferę, odtworzyliśmy w naszej Cukierni, która na przestrzeni lat stała się dużą firmą, która jednak pozostała w rękach jednej rodziny z solidnymi tradycjami. Często powracamy do naszych domowych, tradycyjnych receptur, by przywołać najsłodsze wspomnienia i oddać ich czar w smaku naszych ciast i deserów. Łączymy ten niepowtarzalny, domowy smak ze współczesnymi metodami wypieków i najwyższej jakości składnikami.

Wszystkie nasze wyroby powstają od podstaw - według naszych autorskich receptur, na bazie starannie dobranych, naturalnych składników i najlepszych polskich owoców. Sami przygotowujemy nasze biszkopty, nadzienia i smakowite konfitury. Tutaj sernik jest zawsze sernikiem, szarlotka szarlotką, a makowiec makowcem – nie uznajemy zamienników, bo dobry smak nie uznaje żadnych kompromisów. Nie może również czekać - dla tego na przestrzeni lat staliśmy się mistrzami logistyki. Dzięki stworzonemu przez nas systemowi transportu już w dwie godziny po upieczeniu, nasze wyroby docierają do innych województw, zachowując swą świeżość i aromat.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na nasze smakowite wyroby, wprowadziliśmy wiele zmian, poszerzyliśmy naszą ofertę o wiele ciekawych smaków i wyrobów. Stale rozbudowujemy również naszą sieć – oprócz sklepów firmowych powstają również kawiarnie, gdzie można spróbować naszych aromatycznych kaw, herbat oraz lodów i deserów. Które przygotowujemy sami, według opracowanych przez nas przepisów, z wykorzystaniem najlepszych świeżych składników. Każda z naszych cukierni i kawiarni, bez względu na odległość codziennie jest zaopatrywana w świeże wypieki. Znamy upodobania naszych Klientów, dla tego w każdej cukierni dominują regionalne smaki, oraz autorskie przysmaki. W każde miejsce, jak i w każdy wypiek wkładamy całe nasze serce i najsłodsze wspomnienia – to dla tego mówi się o naszych wyrobach, że mają czarujący smak.

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na nasze smakowite wyroby, stale rozbudowujemy naszą siedzibę i sieć sklepów firmowych. Powstają nowe cukiernie, które są połączeniem sklepu z kawiarenką - tu na miejscu można oddać się rozkoszom podniebienia w towarzystwie aromatycznej kawy. Każda z naszych cukierni, bez względu na odległość, jest codziennie zaopatrywana w świeże wypieki.Znamy upodobania smakowe naszych Klientów, dlatego w każdej cukierni dominują regionalne smaki. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych wyrobów, w której znajdą Państwo zróżnicowaną gamę ciast, ciastek oraz tortów.


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.