0   0 Likes

FOTO Zając

FOTO Zając

Location

ul.1 Maja 54, Jelenia Góra Poland 58-500

Opening Hours

Contact Info


Parking : Private Lot, Street


About Business

Historia zakładu fotograficznego Foto Zając rozpoczęła się w 1953 roku, kiedy to Stanisław Zając rozpoczął działalność w pierwszym, własnym studiu fotograficznym. Początki nie były łatwe, jednak ten przyzwyczajony do ciężkiej pracy i bardzo ambitny nauczyciel rzemiosła, nie zrażał się przeciwnościami losu. Całe życie poświęcił swojej wielkiej pasji – fotografii. Dzięki niej również poznał żonę Elżbietę, która jako młoda absolwentka technikum fotograficznego, przyjechała ze Śląska na praktyki do studia Foto Zając. Została na zawsze. Doczekali się dwójki dzieci, które przez wiele lat wspólnie z rodzicami, prowadziły biznes.

Z roku na rok rozwijała się działalność zakładu, nieustannie nadążając za najnowszymi osiągnięciami techniki i trendami fotografii studyjnej. Przez pół wieku, zakład Foto Zając, przeszedł wiele etapów rozwoju. Zaczynano od obróbki negatywów w ciemniach, żmudnego retuszu i suszenia zdjęć na podłodze w otoczeniu adekwatnego do czasów wystroju wnętrza. Następnie, poprzez pierwszą w Polsce (a 6 w Europie) maszynę Fuji i tła zdjęciowe „z kominkiem”, studio Foto Zając przeszło w fotografię cyfrową, zmieniło podejście do fotografii studyjnej i przeniosło studio w plener, a wszystko przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii.

Dzisiaj zakład Foto Zając prowadzi córka Stanisława Zająca – Ewa, kontynuując dzieło ojca. Wraz ze swoim zespołem stawia na nowoczesność, uczestniczy w szkoleniach prowadzonych przez najlepszych polskich i zagranicznych praktyków fotografii studyjnej oraz bierze udział w wielu konferencjach poświęconych fotografii. Efektem procesu rozwoju, była zeszłoroczna modernizacja wystroju studia oraz przede wszystkim w zakresie sprzętu i technologii.

To już nie jest to samo miejsce, z trzema kolorowymi kurtynami jako dekoracja, czy też tłem z sielankowym krajobrazem. Dzisiaj to miejsce, gdzie w nowoczesnym stylu można uwiecznić siebie i swoich bliskich, tworząc pamiątkę na długie lata.

Przyjdź i przekonaj się jak Foto Zając zmieniło się dla Ciebie! Zaufaj rodzinnej tradycji i jakości budowanej przez lata.

Foto Zając tworzy historię zaklętą w obiektywie.


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.