0   0 Likes

Hanesco - autoszyby, przeglądy rejestracyjne

Hanesco - autoszyby, przeglądy rejestracyjne

Location

Nałęczowska 73 Lublin Poland 20-701

Opening Hours

Contact Info


Parking : Private Lot


About Business

SZYBY SAMOCHODOWE - Wymiana i naprawa

Oferujemy największy asortyment szyb do wszystkich typów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów, jak również do pojazdów specjalnych. Oferujemy nie tylko szeroki asortyment ale też bardzo szybką i sprawną realizację zamówień. Dostarczamy szyby własnym transportem z magazynu głównego w Lublinie wprost pod drzwi Klienta.

PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE

Dzięki nowoczesnej linii diagnostycznej i wyszkolonej kadrze diagnostów, jesteśmy w stanie bardzo dokładnie i szybko zbadać każde auto, oraz zadbać o bezpieczeństwo na drodze Twoje i innych. Posiadamy też na wyposażeniu urządzenie do badania geometrii, które daje możliwość dokonywania pomiarów koniecznych przy diagnozie pojazdów powypadkowych lub przy tuningu, podgląd parametrów regulowanych w czasie rzeczywistym co eliminuje błędy ustawień.

MYJNIA 24H

Niezależnie od modelu, czy gabarytów samochodu, nasz myjnia jest dla Ciebie! Szeroka oferta opcji mycia zadowoli najbardziej wybrednych klientów. Wszystkie programy mycia pracują na wodzie zdemineralizowanej, co gwarantuje znakomity efekt mycia. Ponadto myjnia samoobsługowa czynna jest bez przerwy, 365 dni w roku.

PRZYCIEMNIANIE SZYB

Przyciemnione szyby w Twoim samochodzie to komfort, elegancja, dyskrecja i bezpieczeństwo.

HYDROFOBIZACJA

Rewolucyjne rozwiązanie zaczerpnięte z przemysłu lotniczego stało się osiągalne również w branży motoryzacyjnej.

Polega ono na nałożeniu na powierzchnię szyby nanopowłoki, która zabezpiecza ją przed uciążliwymi zabrudzeniami, a także poprawia widoczność, zwiększając tym samym bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Warstwa hydrofobowa wyrównuje relatywnie szorstką powierzchnię, na której osadza się brud. Staje się ona wówczas idealnie gładka, a odkraplanie się na niej wody i cieczy olejowych ułatwia usuwanie z szyb brudu, owadów, lodu i innych zanieczyszczeń.

WYCIERACZKI

AQUATEC - to linia premium "płaskich" wycieraczek VISEE stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników. Wycieraczki tej serii charakteryzuje zwarta budowa, dynamiczna stylistyka oraz materiały z najwyższej półki użyte przy produkcji.

OZONOWANIE KLIMATYZACJI

Usuwanie niepożądanych zapachów, bakterii, pleśni, grzybów czy alergenów za pomocą technologii ozonowania zdobywa coraz większą popularność. Metoda ta może być również wykorzystywana w procesie odświeżania i oczyszczenia pomieszczeń, a przy tym uważana jest za metodę bezpieczną, skuteczną i ekologiczną.

Ozonowanie zwalcza drobnoustroje i alergeny, przez co w swoisty sposób sterylizuje pomieszczenia (nie tylko powietrze, ale i przedmioty w nim się znajdujące), usuwa nieprzyjemne zapachy, np.: dym papierosowy, usuwa zapachy spalenizny. np.: po pożarach, remontach czy naprawach, oczyszcza elementy instalacji wentylacji i klimatyzacji (kanały wentylacyjne i trudno dostępne miejsca) .


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.