0   0 Likes

Prestige

Location

Piłsudskiego 3 Bielsko-Biała Poland 43-300

Opening Hours


About Business

Wizja Prestige to: „dobrymi rzeczami zawsze należy się dzielić”. Nasza praca polega na odkrywaniu, selekcjonowaniu i oferowaniu tylko tego co najlepsze wszystkim tym, którzy tak jak my kochają zdrowe i dobrej jakości wyroby włoskie.


Warszawa - Sklep

Prestige otworzył kolejny sklep firmowy w Polsce. Delikatesy w Warszawie oferują szeroką gamę znakomitych, włoskich wyrobów branży spożywczej. Oferta sklepu to synonim produktów wysokiej jakości zarówno w zakresie ich wykonawstwa, jak i doboru. Prestige - przenieś wszystko to co najlepsze we włoskiej tradycji kulinarnej do swojego domu i dziel się tym z przyjaciółmi i rodziną.

Delikatesy Prestige mieszczą się przy ul. Grzybowskiej 4, w Śródmieściu, jednej z najbardziej nowoczesnych i atrakcyjnych części Warszawy.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 9.30 do 19.30 oraz w sobotę od 10.00 do 18.00.

Bielsko-Biała - Sklep

Wejdź do naszych delikatesów w centrum Bielska-Białej, a poczujesz się tak jakbyś był we Włoszech. Odkryjesz tu zapach świeżych, dojrzewających pod śródziemnomorskim słońcem warzyw i owoców, smak najwyborniejszych włoskich serów, szeroką gamę wysokogatunkowych win i wiele, wiele więcej. Nasi sprzedawcy chętnie pomogą dokonać wyboru i opowiedzą o tradycjach kulinarnych Włoch.Posiadamy autentyczne „Made In Italy”, świeże i pakowane produkty, co jest możliwe dzięki codziennym dostawom pochodzącym tylko od zaufanych dostawców. W Prestige znajdziesz klasyczne włoskie makarony, sosy, sery i świeże wędliny. Będziesz mógł odkryć najszlachetniejsze wina takie jak Amarone z regionu Veneto, czy Morellino di Scansano z Toskanii. Oferujemy najlepsze we Włoszech owoce morza i ryby pochodzące prosto z weneckiej laguny. W naszym sklepie dostępne są również cenione słodkie przysmaki takie jak pyszne ciasteczka śniadaniowe i słynne włoskie lody.Pasja do cudownego jedzenia, napojów i trunków stanowi naszą najlepszą rekomendację.Prestige: from Italy, every day.


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.