0   0 Likes

Restauracja "EL TORO"

Restauracja "EL TORO"

Location

Kosynierów 40a Sosnowiec Poland 41-200


Highlights : Breakfast, Coffee, Dinner, Drinks, Lunch

Accepts Credit Cards : Yes

Price Ratings : $$

Parking : Private Lot

General Features : Kids Friendly, Takes Reservations, Walk-Ins, Waiter

Meals Served : Breakfast, Lunch, Dinner


About Business

Od kilku dni mogą państwo spróbować oryginalnie przyrządzonych Hiszpańskich potraw w nowo otwartej Restauracji "EL TORO" w Sosnowcu. To jedno z niewielu miejsc w województwie Śląskim gdzie możecie państwo spróbować kuchni Hiszpańskiej i takich potraw jak Paella, Tortilla, Tapas czy steków Sirloin.

Lokal urządzony jest w nowoczesnym i minimalistycznym stylu. Goście mogą zająć jeden z kilkunastu stolików lub salę bankietową. Na ścianach znajdują się fototapety przedstawiające zdjęcia Hiszpańskiego Torreadora walczącego z bykiem, uliczkę w Barcelonie czy Hiszpańską tancerkę flamenco.

Na początek w "EL TORO" można zamówić przekąski hiszpańskie. Do dyspozycji jest m.in. mieszanka wędlin, Tapas, Empanadas, Pinchos. W Menu jest też mnóstwo dań głównych, ryb i owoców morza. To tutaj będziecie mogli spróbować Paelli, Langostinos czy chłodnik Gazpacho i Małże zapiekane w muszlach.

Proponujemy dania kuchni Hiszpańskiej przygotowane w oparciu o oryginalne receptury i najlepsze produkty. Dzięki temu przeniesiecie się państwo w prawdziwy Hiszpański klimat. Zapraszamy do spróbowania naszych dań z karty Menu.

Restauracja "EL TORO" znajduje się w Sosnowcu przy ul:Kosynierów 40 A (Budynek "GYM EL TORO") i jest otwarta codziennie od Poniedziałku do Niedzieli w godz: 12:00-22:00.

Uwaga! Wejście do Restauracji znajduję się na dolnym parkingu.


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the goListings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed