0   0 Likes

Restauracja muzyczna Zappa Białystok

Restauracja muzyczna Zappa Białystok


Highlights : Coffee, Dinner, Drinks, Lunch

Accepts Credit Cards : Yes

Parking : Private Lot, Street

General Features : Order Pickup or Delivery, Home Delivery, Kids Friendly, Outdoor Seating, Takes Reservations, Take-out, Waiter

Meals Served : Lunch, Dinner


About Business

Czujesz bluesa, słuchasz rock&roll’a, a przede wszystkim lubisz dobrze zjeść i się zabawić?

ZAPPA’rkuj u nas i ZAPPA’miętaj to miejsce!!!

Klientów restauracji muzycznej ZAPPA wyróżnia wysoka kultura osobista, wrażliwość muzyczna, dobry humor, zamiłowanie do tradycyjnej kuchni i poszukiwanie nowych smaków. To Oni tworzą przyjazny klimat w lokalu, kreują sympatyczną atmosferę. W soboty i niedziele przychodzą tutaj całe rodziny aby smacznie zjeść i miło spędzić czas.

Kucharze w restauracji ZAPPA nie korzystają z półproduktów. Potrawy powstają na miejscu, od podstaw, z naturalnych składników. Tradycyjne pierogi zapieka się w piecu na liściu kapusty z beszamelem i wiórami żółtego sera. Żurek robiony jest na prawdziwym zakwasie, a pizza smakuje jak prosto z Napoli.

Kelnerom nie brakuje uśmiechu i taktu nawet przy bardzo wymagających klientach. Doskonale znają wszystkie serwowane potrawy i doradzają w wyborze dania czy deseru.

Szeroki wybór kaw, herbat, alkoholi, no i oczywiście drinków przyciąga miłośników biesiadowania i dobrej zabawy. Parkiet taneczny, ruchome światła i dobra muzyka zachęcają gości do organizowania imprez towarzyskich. Ruchoma scena wykorzystywana jest przy wydarzeniach artystycznych (koncerty, kabarety, pokazy iluzji itp.) Zainteresowaniem cieszą się także wystawy oraz galerie organizowane przy współudziale artystów i stowarzyszeń.

Codziennie wieczorem odbywają się projekcje koncertów i filmów muzycznych na trzymetrowym ekranie. System nagłośnienia działa na tyle selektywnie, że muzyka dociera do każdego zakątka Sali a jednocześnie nie przeszkadza w rozmowie.

Latem - w pełnym zieleni zadaszonym i oświetlonym ogródku z grillem - pojawia się duża scena. Goszczą na niej formacje białostockie i grupy z różnych stron naszego kraju. W ogródku jest także wiele atrakcji dla dzieci – kino 3D, mini zoo, fontanna, strzelnica itp.

Otoczenie lokalu oraz jego wnętrze przygotowane są z myślą także o osobach niepełnosprawnych. Na zmotoryzowanych gości czekają dwa parkingi (w tym jeden ogrodzony) należące do restauracji. Obiekt jest ochraniany i monitorowany.

Zarezerwuj stolik, kameralną Salę kominkową, a nawet cały lokal. Organizujemy WESELA, imprezy okolicznościowe, bankiety i catering. Przyjdź do nas ze swoją Miłością, przyjaciółmi, rodziną, a przekonasz się, że warto tu wracać.


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.