0   0 Likes

RK Niedziałek

RK Niedziałek

Location

ul. Związkowa 4 Lublin Poland 20-149

Contact Info


About Business

Firma RK Niedziałek to ponad 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej. Wszystko zaczęło się w latach 80-tych od serwisu samochodowego przy al. Warszawskiej 124 w Lublinie. Rosnące zapotrzebowanie rynku na usługi motoryzacyjne, sprzyjało rozwojowi firmy. Z czasem serwis wyspecjalizował się w wymianie, naprawach oraz sprzedaży układów wydechowych.

Lata dziewięćdziesiąte to ciągły rozwój firmy oraz stałe rozszerzanie oferty, poza usługami serwisowymi znaczącą rolę zaczął odgrywać również handel częściami do samochodów. W celu zapewnienia szybszej obsługi serwisowej swoich klientów w 1991 roku uruchomiona została własna hurtownia z tłumikami, częściami i akcesoriami. Był to przełomowy rok dla firmy, ponieważ znacząco poszerzył horyzont jej możliwości i wyznaczył nowe cele na przyszłość.

Od tego momentu handel hurtowy częściami zaczął odgrywać priorytetową rolę w działalności firmy. Ciężka praca i konsekwencja w działaniu zaowocowały otwarciem w 1998 roku pierwszych filii hurtowni RK Niedziałek w lubelskim Centrum Motoryzacyjno-Technicznym "na Górce" oraz w Zamościu. Rynek sprzyjał, samochodów na polskich drogach stale przybywało, a razem z nimi rosło zapotrzebowanie na części samochodowe. Efektem tego były otwarcia kolejnych filii na terenie Lublina i województwa lubelskiego. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, podjęta została decyzja o wybudowaniu Centrum Logistycznego w Lublinie. Nowy, potężny magazyn i sprawna logistyka pozwoliły dalej rozwijać rynek i otwierać kolejne filie.

Obecnie RK Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o. jest wyspecjalizowaną firmą zajmującą się sprzedażą części zamiennych do samochodów, olejów i płynów, części karoseryjnych i oświetlenia, opon, materiałów dla lakiernictwa oraz wyposażenia i narzędzi dla warsztatów. Hurtownia motoryzacyjna składa się z Centrum Logistycznego, pięciu filii w Lublinie oraz siedmiu filii zlokalizowanych w głównych miastach na terenie województwa lubelskiego: w Biłgoraju, Chełmie, Kraśniku, Łukowie, Puławach, Świdniku i Zamościu. Dzięki dobrze rozlokowanej sieci 12 punktów sprzedaży oraz sprawnej logistyce, firma RK Niedziałek może pochwalić się statutem lidera w sprzedaży i dystrybucji części do samochodów w województwie lubelskim.

Warto podkreślić, że pozycja czołowej firmy w branży motoryzacyjnej i lidera w dystrybucji części w regionie lubelskim, są efektem ciężkiej pracy i zaangażowania jej pracowników i właścicieli, a także przemyślanych nakładów inwestycyjnych. Wyznaczanie ambitnych celów, stałe dążenie do doskonałości, monitorowanie rynku i potrzeb klientów oraz wyjście naprzeciw ich oczekiwaniom, powodują, że firma stale się rozwija, rozszerza swoją działalność i usprawnia procesy. Wszystko to przekłada się na realne korzyści dla klientów, którzy mogą współpracować z solidnym parterem, który dba o najwyższą jakość obsługi, gwarantuje najlepszą ofertę i dostępność towarów od sprawdzonych dostawców oraz zapewnia wygodne i elastyczne warunki współpracy.


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.