0   0 Likes

Superleasing.pl

Superleasing.pl

Location

Wilczyńskiego 25E Olsztyn Poland

Opening Hours


Parking : Private Lot


About Business

Superleasing.pl to marka, która powstała w odpowiedzi na potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku dystrybucji kredytów samochodowych i leasingu z wykorzystaniem nowoczesnego kanału jakim jest Internet.

Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie na rynku usług finansowych adresowanych do rynku motoryzacyjnego (kredyt samochodowy, leasing), oraz w finansowaniu zakupu maszyn i urządzeń. Pracując w branży od drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych zdobyliśmy niezbędną praktykę i wiedzę, którą z powodzeniem wykorzystujemy ku satysfakcji naszych obecnych oraz przyszłych Klientów.

Oferując swoje usługi „On-Line” jesteśmy dostępni dla Klientów do późnych godzin wieczornych, co przyczynia się do ograniczenia czasu oczekiwania na decyzję o przyznaniu kredytu samochodowego lub leasingu do absolutnego minimum, oraz umożliwia ekspresowe tempo przeprowadzenia transakcji.

Dzięki pełnomocnictwom otrzymanym od wiodących banków i firm leasingowych w Polsce realizujemy transakcję od A do Z. Czyli od pierwszego kontaktu z Klientem, aż do odbioru samochodu, urządzenia lub maszyny. Nasi pracownicy są profesjonalni, mobilni oraz przygotowani do zapewnienia Klientom najwyższej jakości serwisu.

W efekcie wieloletnich kontaktów na rynku motoryzacyjnym (oraz rynku maszyn i urządzeń) zarówno w Polsce, jak i za granicą jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom w uzyskaniu od dostawców i dealerów atrakcyjnych rabatów i upustów na zamawiane samochody i pozostałe środki trwałe.

Swoją ofertę adresujemy zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Jesteśmy specjalistami w zakresie kredytów samochodowych, leasingu samochodowego, leasingu maszyn i urządzeń oraz leasingu konsumenckiego.

Każdego dnia staramy się być lepsi i jeszcze bardziej profesjonalni. Pragniemy zapewniać naszym Klientom obsługę najwyższej jakości. Dlatego, jeżeli jest cokolwiek, co możemy Twoim zdaniem poprawić będziemy niezmierni wdzięczni za wszelkie uwagi i sugestie.


Also listed under
Product Section
Offer Section
Faq Section
Menus
Tweets
Facebook Page


Is this your business? Claim it now.

Make sure your information is up to date.
Get The Pitnit App

See contact information and photos of nearby businesses and bookmark your favorite places on the go


Listings On Pitnit In Numbers

Countries

Cities

Businesses Listed

Pitnit Social Features


Share Latest Updates with Friends

Instantly connect, share and communicate with all of your friends, and get discovered online.

Connect with Friends & Businesses

Easily stay connected with your friends and favourite businesses using a common chat interface on Pitnit.

Get Reviews and Recommendations

Make informed purchasing decisions based on reliable reviews and recommendations through your circle of friends.

Manage Everything At One Place

Manage all your social and professional contacts, albums, groups, events and favourite businesses at one place.

Discover Products, Offers & Discounts

Make informed and better purchasing decisions by knowing detailed information about products, services, offers and discounts.